Strona głównaAktualnościDziałanie Biblioteki w czasie pandemii

Działanie Biblioteki w czasie pandemii

Respektując zasady mające na celu chronienie czytelników i pracowników przed zakażeniem, dostosowaliśmy działanie biblioteki WSFiP do obowiązujących wymogów sanitarnych. Udostępniamy zbiory, ale z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

Jeśli chcesz wypożyczyć:

Przeglądaj zbiory elektronicznie (zakładka Biblioteka, system LIBRA). Zadzwoń do biblioteki tel. 33 829 72 23, poproś o rezerwację wybranych pozycji. Po obciążeniu twojego konta czytelniczego, będą gotowe do odbioru w bibliotece, w dniu złożenia zamówienia, w godzinach 8.00-14.00; lub na recepcji uczelni w dniach następnych, w godzinach 8.00-15.00.

Jeśli chcesz zwrócić książki:

Możesz zostawić je na recepcji, zostaną stamtąd zabrane i przeniesione do biblioteki. Możesz również przynieść je bezpośrednio do biblioteki i osobiście umieścić w wyznaczonym miejscu. Zwrócone przez ciebie książki zostaną zdezynfekowane i poddane dwutygodniowej kwarantannie.

Czytelnia pozostaje nieczynna do odwołania.

więcej szczegółów odnośnie funkcjonowania biblioteki można znaleźć pod tym linkiem

Increase text size

Increase letter spacing