Strona głównaAktualnościBiblioteka Główna zaprasza na nadchodzący Nowy Rok 2022/2023

Biblioteka Główna zaprasza na nadchodzący Nowy Rok 2022/2023

W Bibliotece Głównej Uczelni odbyło się spotkanie przedstawicieli Rady Bibliotecznej z prorektor WSFIP dr Elżbietą Rak-Młynarską, podczas którego omówiono nowe ciekawe rozwiązania mające na celu podniesienie poziomu czytelnictwa studentów m.in. prezentując książkę jako „nowy smartfon”, który mądrość rozwija w czytelniku a nie tylko w ekranie. Zakup nowych pozycji dla biblioteki i przygotowanie się nowych wyzwań z jakimi Uczelnia wraz ze wszystkimi jej jednostkami w tym biblioteką będzie musiała się zmierzyć w tym roku był tematem przewodnim spotkania.

Dzięki staraniom JM Rektora dr hab. inż. Jacka Bindy prof. WSFIP jak również grupy darczyńców Uczelnia zyskała wiele nowych interesujących pozycji z zakresu prawa, ekonomii, logistyki, informatyki oraz bezpieczeństwa. Studenci, którzy w październiku wrócą w mury Uczelni będą mogli nie tylko cieszyć się nowymi pozycjami, ale także licznymi wydarzeniami jakie będą na nich czekać w bibliotece.

Increase text size

Increase letter spacing